עריסה לתינוק

0
565
Credit Canva

עריסה לתינוק היא המיטה הראשונה של הרך הנולד, חשוב שהיא תהיה קטנה במידותיה כדי שירגיש עטוף כפי שהיה בבטן, ומומלץ שהיא תהיה כזו שניתן לשאת אותה ממקום למקום או להזיז אותה מחדר לחדר כדי שיהיה לכם יותר נוח להשגיח על המתרחש. החנות המקוות של לה בבה אשר מתמחה בהכול לתינוק מציעה מגוון עריסות נפלא ושלל מוצרים נלווים במיוחד לבייבי שלכם.

עריסה לתינוק שלכם

המבחר העצום שקיים היום למוצר עריסה לתינוק עשוי לבלבל אתכם, לכן החלטנו לעשות קצת סדר ולספר לכם קצת יותר לעומק על המוצרים הקיימים בשוק. עריסה עשויה מעץ מלא מציעה את היתרונות הבאים: מגיעה  בשלושה צבעים: לבן, עץ ואפור. העריסה בעלת עיצוב יפה ונעים, מבנה העריסה הוא סורגים המאפשרים ראות ברורה של התינוק בכל עת. לעריסה ארבע גלגלים אשר מאפשרים לה ניידות נוחה ברחבי החדר. החסרונות: לא ניתן להוציא מהחדר עצמו, צריך לקנות מגן ראש כדי למנוע פגיעה או מכה, לא ניתן לקפל אותה והיא עומדת במקומה. עריסה מתקפלת מציעה את היתרונות הבאים: מאפשרת ניידות נוחה ממקום למקום, ניתן לסגור אותה ולהניח בצד במקום שתתפוס מקום, בעלת רגליים עומדות או גלגלים או בר נדנדה, מאפשרת צפייה בתינוק דרך חלון הקיים בעיצוב, עשויה בד רך ונעים, בעלת אפשרות להצמיד למיטה, מגיעה עם מזרן. עריסה מתחברת עשויה מעץ מלא מציעה שלוש פאות סגורות ואחת פתוחה הנצמדת ישירות למיטתכם ומאפשרת לכם להיות צמודים אל הבייבי בכל עת בזמן השינה בלילה או בשעות שבהם אתם נחים, יש לה מספר מצבי גובה, ומנגנון מיוחד המחברת את שתי המיטות לחלק אחד, כמו כן היא מגיעה עם צלע נוספת המאפשרת לכם לסגור את העריסה ולהשתמש בה כמוצר נפרד.

דגמים רבים ואפשרויות אין סוף

עריסה לתינוק מגיעה בשלל דגמים ואפשרויות. החל מהגוון ועד לחומר שממנה היא עשויה. חשוב שתבחרו את זו שמוצאת חן בעיניכם ובד בבד עונה על כל הדרישות שלכם. ערכו סקר מקיף טרם הרכישה וקנו את זו שטובה ביותר לצרכים שלכם.

עלויות של עריסות לתינוק

תינוק מתוק הוא עסק לא זול, אך זה לא אומר שצריך לשלם כל מחיר, באתר לה בבה המתמחה בדברי תינוקות, תמצאו את המוצרים הטובים והאיכותיים ביותר במחירים שפויים. חייגו עוד היום 048734472

השאר תגובה

נא להזין את ההערה שלך!
נא להזין את שמך כאן