מייבש אוויר

0
84
קרדיט: CANVA

חברת טל מדחסים מתכננת ומייצרת מייבש אוויר דחוס הפועלים על טכנולוגיית ספיחה בתנופת לחץ.

אוויר מטופל ויבש הוא אוויר אמין, וזו הסיבה שמייבש איכותי הוא חלק חיוני בתהליכי ייצור רבים. חברת טל מדחסים מספקת מייבשי אוויר דחוס מסחריים אמינים הפועלים בטכנולוגיית ספיחה בתנופת לחץ. מייבשים קומפקטיים מסדרת A-C מתאימים לתהליכי ייצור שונים וקלים לתחזוקה.

עקרון עבודה של מייבש אוויר

עקרון הפעולה של מייבש אוויר מבוסס על ספיגת אדי לחות על ידי המשטח המוצק של הסופח (אלומינה פעילה, סיליקה ג'ל). אוויר דחוס מהמדחס מסופק למייבש באמצעות פילטר (F-1), המנקה אותו משמן ולחות מעובה. לאחר מכן, האוויר נכנס לעמוד "A", שבו הלחות נספגת בשכבות הסופח. יתר על כן, דרך מסנן האבק (F-2), הוא נכנס לצרכן.

בשלב הסרת הלחות מתבצע תהליך ספיגת הלחות בעמודה "A", ושלב ההתחדשות בעמודה "ב". זוהי ההתחדשות ה"קרה". תהליך הספיחה הוא תהליך שיווי משקל שבו זמן הספיחה שווה לזמן הספיחה.

ממה עשוי מייבש אוויר?

 סופחים – הם עשויים מאלומיניום או פלדה עם משטח פנימי מלוטש והתקנים מיוחדים לפיזור הזרימה על פני חתך הסופחים.

חיישן נקודת טל – כדי לשלוט במחזורי הרוויה של הסופח, מותקן חיישן טמפרטורת נקודת טל אופציונלי בלחץ הפעולה ביציאה של המייבש

שכבת הגנה – במסירי הלחות שלנו אנו משתמשים בשכבה מיוחדת של סיליקה ג'ל עמידה במים, המגנה על שכבת הספיגה הראשית מפני טפטוף לחות ומאפשרת להאריך את חיי השירות שלה.

מוכנות – למסירי לחות מידות קומפקטיות ועוברים את כל הבדיקות הנדרשות לפני המשלוח ללקוח. הודות לכך, ההפעלה תימשך לא יותר משעתיים.

מסננים מובנים – הם מספקים את דרגת הטוהר הגבוהה ביותר מבחינת תכולת מוצקים ואדי שמן.

עיצוב מסיר הלחות מאפשר להזיז אותו הן על ידי המסגרת התחתונה עם מלגזה, והן על ידי אגוזי העין העליונים עם מנוף.

עיצוב סופחים

בעל מכשיר להפצת אוויר דחוס על פני החתך של שכבת הספיחה בכניסה וביציאה. אלמנטים מסננים מותקנים גם בתוך הסופח כדי ללכוד אבק ספיחה כדי למנוע שחיקה של אטמי השסתומים. לסופחים יש אביזרי שירות לתחזוקה והחלפת הסופח.

לשאלות נוספות צרו קשר עם חברת טל מדחסים.

השאר תגובה

נא להזין את ההערה שלך!
נא להזין את שמך כאן